Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; różne tom 102
Słowo kluczowe tomu:
szkoły powszechne; gimnazja;
-
Województwa w 1926 r.:
krakowskie
,
poznańskie
,
warszawskie
,
wileńskie
,
poleskie
,
wołyńskie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
-
Województwa w 2017 r.:
mazowieckie
, małopolskie
, śląskie
, wielkopolskie
, Ukraina
, Białoruś
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 1926 r.:
pusta strona
, łucki
, piński
, płocki
, makowski (woj. krakowskie)
, odolanowski
, oświęcimski
, postawski
, makowski (woj. warszawskie)
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 2017 r.:
Ukraina
, makowski
, Białoruś
, pusta strona
, ostrowski (woj. wielkopolskie)
, żywiecki
, myślenicki
, nowotarski
, oświęcimski
, suski
, wadowicki
, okładka
, strona tytułowa
, płocki
- Zmienna językowa
Horodyszcze (pow. łucki, gm. Silno)
, Hubin
, pusta strona
, Pińsk
, Kolonia Wiszniowska
, Botyń
, Liplany
, Balarka
, Domaszów
, Halinówka
, Jeziorany Polskie
, Ratniów
, Jeziorany Czeskie
, Połonka
, Górka-Połonka
, Hnidawa
, Ozdów
, Bajów
, Mstyszyn kolonia
, Palcza
, Stanisławówka
, Ołyka
, Dębowa Karczma
, Kołodeże
, Niwy Hubińskie
, Budki Hubińskie
, Anatolja
, Skurcze
, Nieświcz
, Czaruków
, Marysia
, Mychlin
, Białostok
, Duży-Okorsk
, Matoszówka
, Mały-Okorsk
, Usicze
, Torczyn
, Bogoluby
, Kołki
, Starosiele
, Sitnica
, Hołodnica
, Majdan Komarowski
, Marjanówka
, Taraż
, Koszyszcze
, Pewelka
, Rabka
, Zaryte
, Ślemień
, Spytkowice
, Kurów-Szwaby
, Krzeszów (pow. makowski)
, Skomielna Biała
, Skawica
, Zawoja-Wełcza
, Tłucznice
, Łaś
, Zakliczewo
, Dzbądz
, Drążdżewo
, Zblicha
, Janopole
, Rostki
, Wola Pienicka
, Sewerynowo
, Świeca
, Łączany
, Chrząstowice
, Pławy
, Ryczów
, Przeciszów
, Dobrosławka
, Żabczyce
, Pinkowicze
, Wiczówka
, Chloby
, Lemieszewicze
, Wujwicze
, Ochowo
, Derewek
, Dąbrusk
, Miszewko
, Boryszewo Nowe
, Nakwasin
, Murzynowo
, Wyszogród
, Niździn
, Orszymowo
, Dzierkowszczyzna
, Nogawki (Nahawki)
, Mosarz
, Dzalnice ?
, okładka
, strona tytułowa
, Aleksandria
, Stromówka
, Silno (pow. łucki)
, Lipno (pow. łucki)
, Boratyn Czeski
, Pułhanów
, Holeszów / Hołyszów (pow. łucki)
, Hnidawa kolonia
, Radomyśl (pow. łucki)
, Bakowce (pow. łucki)
, Ławrów (pow. łucki)
, Chorłupy
, Przetoki (Peretoki)
, Gródek (pow. łucki)
, Horodyszcze (pow. łucki)
, Watyń
, Bujany
, Litwa (pow. łucki)
, Rudnia (pow. łucki)
, Sucha-Błądzonka
, Biała (pow. makowski)
, Sucha (pow. makowski)
, Kurów (pow. makowski)
, Wysoka (pow. makowski)
, Żarnówka (pow. makowski)
, Drozdowo (pow. makowski)
, Krzyżewo (pow. makowski)
, Zelki (pow. makowski)
, Niemojewiec
, Płotnica
, Porzecze (pow. piński)
, Suszyck
, Kobylniki (pow. płocki)
, Ciućkowo
, Lipniki (pow. postawski)
, Łukjanowicze
, Dziahile
, Kuryłowicze (pow. postawski)
-
Miejscowości w 2017 r.:
Barczygłów
, Grzywna
, Sławkowo
, Kossaki-Borowe
, Luboń
, Majdan lipow
, Staje
, Krzemieniewice
, Brzostówiec
, Trzęsówka
, Czołowo
, Izbice
, Smólniki Osieckie
, Ladorudz
, Galewo
, Szarłatowo
, Kwiatków
, nazwa trudna do odczytania
, Sycew
, Barłogi
, Lubstówek
, Zakrzewek
, Budki-Nowe
, Lubstów
, Łęka
, Brzuwiec
, Dąbrowice Stare
, Gąsiorów
, Tury
, Dąbrowice Częściowe
, Police Średnie
, Krwony
, Białków
, Krzewata
, Młynik (pow. kolski)
, Boguszyniec
, Daniszew
, Bylice
, Wiecinin
, Lisice
, Łuczywno
, Leszcze
, Mieczysławowo
, Izbica Kujawska
, Luboniek
, Głogowa
, Osiek-Wielki
, Sobótka
, Posoka
, Sarbice
, Gaj
, Grzegorzew
, Zbójno
, Cząstków
, Sompolno
, Bogusławice
, Dębina
, Drzewce
, Mniewo
, Straszków
, Przybyłów
, Olszówka
, Rysiny
, Korzecznik
, Rzuchów
, Brudzew
, Ochle
, Morzyce
, Wiesiołów
, Noiszew
, Miastków Kościelny
, Brzeszcze- "Bór"
, Rychcice
, Cielaki
, Jackowo Górne
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Parkoszowice
, Świniary
, Mościszki
, Nacław
, Oborzyska
, Piotrowo
, Racot
, Małe Rogaczewo
, Słonin
, Srocko Wielkie
, Stankowo
, Świniec
, Wieszkowo
, Wyskoć
, Wławie
, Wyrzeka
, Zbęchy
, Żelazno
, Ziemnice
, Zgliniec
, Barkocin
, Wielki Bartel
, Bartoszylas
, Będominek
, Nowy Bukowiec
, Nowy Cys
, Dęblin
, Dobrogoszcz
, Dziemiany
, Garczyn
, Górne Maliki
, Słocina
, Staromieście
, Straszydle
, Świlcza
, Trzebownisko
, Zabratówka
, Zaczernie
, Sąsiadowice
, Łużek Górny
, Turze Górne
, Topolnica
-
Instytucje:
Czteroklasowa szkoła powszechna w Mosarzu
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Orszymowie
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Ryczowie
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Spytkowicach
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Żarnówce
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Kołodeżu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Chorłupach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kołkach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kuryłowiczach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łączanach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łukjanowiczach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Miszewku Strzałk.
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Nogawkach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Pińkowiczach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Połonce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Skurczach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Starosielu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Wiczówce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Zarytem
, Jednoklasowa polska szkoła powszechna w Anatolji
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Nakwasinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Boholubach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Boratynie Czeskim
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Botyniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bujanach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Chlobach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Chołodnicy
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Chrząstowicach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Drozdowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dużym-Okorsku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dzbądzu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dziahilach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Górce-Połonce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Halinówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Hnidawie kolonii
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Holeszowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Horodyszczu pol.
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Hubińskiej Niwie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Janopolu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jezioranach Czeskich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jezioranach Polskich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Koszyszczu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Krzyżewie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kurowie-Szwabach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Liplanach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Lipnikach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Łasiu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Majdanie Komarowskim
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Marjanówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Mataszówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Murzynowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Niździnie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pewelce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pławach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pułhanowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Rostkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sewerynowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sitnicy
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Stanisławówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Suszycku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Tarażu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Tłucznicach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Watyniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Woli-Pienickiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zakliczewie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zblisze
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zelkach
, Katolicka szkoła powszechna w Świecy
, Koedukacyjna siedmioklasowa szkoła powszechna w Ołyce
, Mieszana czteroklasowa szkoła powszechna w Kurowie
, Mieszana siedmioklasowa szkoła powszechna w Rabce
, Mieszana siedmioklasowa szkoła powszechna w Suchej
, Mieszana szkoła powszechna w Białej
, Mieszana szkoła powszechna w Skawicy
, Mieszana trzyklasowa szkoła powszechna w Skomielnej Białej
, Mieszana trzyklasowa szkoła powszechna w Wysokiej
, okładka
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Krzeszowie
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Przeciszowie
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Wyszogrodzie
, Polska szkoła powszechna w Balarce
, pusta strona
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Pińsku
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Ślemieniu
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Suchej
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Torczynie
, Szkoła powszechna im. Bolesława Chrobrego w Nieświczu
, Szkoła powszechna im. J. Kantego w Zawoi-Wełczy
, Szkoła powszechna w Aleksandrji
, Szkoła powszechna w Bajowie
, Szkoła powszechna w Bakowcach
, Szkoła powszechna w Białymstoku
, Szkoła powszechna w Boryszewie Nowym
, Szkoła powszechna w Ciućkowie
, Szkoła powszechna w Czarukowie
, Szkoła powszechna w Dębowej Karczmie
, Szkoła powszechna w Derewku
, Szkoła powszechna w Dobrosławce
, Szkoła powszechna w Domaszowie
, Szkoła powszechna w Dombrusku
, Szkoła powszechna w Gródku
, Szkoła powszechna w Hnidawie
, Szkoła powszechna w Horodyszczu
, Szkoła powszechna w Hubińskich Budkach
, Szkoła powszechna w Kobylnikach
, Szkoła powszechna w Kolonji Wiszniowskiej
, Szkoła powszechna w Lemieszewiczach
, Szkoła powszechna w Lipnie
, Szkoła powszechna w Litwie
, Szkoła powszechna w Ławrowie
, Szkoła powszechna w Małym Okorsku
, Szkoła powszechna w Marysi
, Szkoła powszechna w Mstyszynie kolonii
, Szkoła powszechna w Mychlinie
, Szkoła powszechna w Niemojewcu
, Szkoła powszechna w Ochowie
, Szkoła powszechna w Ozdowie
, Szkoła powszechna w Palczy
, Szkoła powszechna w Płotnicy
, Szkoła powszechna w Porzeczu
, Szkoła powszechna w Przetokach
, Szkoła powszechna w Radomyślu
, Szkoła powszechna w Ratniowie
, Szkoła powszechna w Rudni
, Szkoła powszechna w Silnie
, Szkoła powszechna w Stromówce
, Szkoła powszechna w Suchej-Błądzonce
, Szkoła powszechna w Usiczu
, Szkoła powszechna w Wujwiczach
, Szkoła powszechna w Żabczycach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Drążdżewie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Dzierkowszczyźnie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Hubinie
, tytułowa strona; napis: "TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND" [DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ]
-
Znani ludzie:
-
Powiązane artykuły: