Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Stryj-Strzyżów
Słowo kluczowe tomu:
szkoły powszechne; gimnazja;
-
Województwa w 1926 r.:
lwowskie
,
poznańskie
,
stanisławowskie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
-
Województwa w 2017 r.:
kujawsko-pomorskie
, podkarpackie
, wielkopolskie
, Ukraina
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
, brak informacji
-
Powiaty w 1926 r.:
stryjski
, pusta strona
, strzyżowski
, strzelneński (strzeliński)
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 2017 r.:
Ukraina
, słupecki
, inowrocławski
, pusta strona
, radziejowski
, strzyżowski
, mogileński
, okładka
, strona tytułowa
, krośnieński
, brak informacji
- Zmienna językowa
Stryj
, Daszawa
, pusta strona
, Łagiewniki (pow. strzelneński)
, Strzyżów (pow. strzyżowski)
, Bereźnica (pow. stryjski)
, Łukawica Wyżna
, Siemiginów
, Uhersko
, Duliby
, Falisz
, Wierczany
, Chodowice
, Żulin
, Hołobutów
, Nieżuchów
, Miertiuki
, Stańków
, Pomiarki
, Dzieduszyce Wielkie
, Hurnie
, Jaroszyce
, Kawczy Kąt (Kawczykąt)
, Kawsko
, Kłodnica
, Koniuchów
, Korczunek
, Łany Sokołowskie
, Morszyn
, Oleksice
, Podhorce (pow. stryjski)
, Siechów (Sychów)
, Strzałków
, Uhełna
, Wola Dołhołucka
, Wownia
, Kruszwica
, Polanowice
, Racice
, Rzepowo
, Bachorce
, Bielsko-Podbielsko
, Bródzki
, Chrosno
, Ciencisko
, Ciechrz
, Jerzyce
, Jeziora Wielkie
, Gocanowo
, Krzywe Kolano
, Ludzisko
, Lachmirowice
, Łabędzin
, Orpikowo
, Piecki
, Młynice
, Rusinowo
, Rzadkwin
, Rzeszyn
, Sławsko Małe
, Sławsko Wielkie
, Stodoły
, Siedlimowo
, Tupadły
, Witowiczki
, Wola Kożuszkowa
, Wola Wapowska
, Żalinowo
, Zbytowo
, Baryczka
, Blizianka
, Bonarówka
, Czudec
, Cieszyna
, Dobrzechów
, Frysztak
, Glinik Górny
, Glinik Średni
, Godowa
, Gogołów
, Gwoździanka
, Gwoźnica Dolna
, Gwoźnica Górna
, Jaszczurowa
, Jawornik
, Jazowa
, Kalembina
, Konieczkowa
, Kożuchów
, Kozłówek
, Lubla
, Lutcza
, Markuszowa
, Niebylec
, Niewodna
, Połomja (pow. strzyżowski)
, Pstrągowa
, Pstrągówka
, Przybówka
, Pułanki
, Różanka
, okładka
, strona tytułowa
, Bratkowce (pow. stryjski)
, Pietniczany (pow. stryjski)
, Słobódka (pow. stryjski)
, Dobrowlany (pow. stryjski)
, Dobrzany
, Komarów (pow. stryjski)
, Sokołów (pow. stryjski)
, Stryhańce (pow. stryjski)
, Markowice (pow. strzelneński)
, Tarnówko (pow. strzelneński)
, Wójcin (pow. strzelneński)
, Bronisław (pow. strzelneński)
, Chełmce (pow. strzelneński)
, Głębokie (pow. strzelneński)
, Gaj (pow. strzelneński)
, Łąkie (pow. strzelneński)
, Młyny (pow. strzelneński)
, Nowa Wieś (pow. strzelneński)
, Ostrowo (pow. strzelneński)
, Piątnice
, Różniaty
, Strzelno (pow. strzelneński)
, Żerniki (pow. strzelneński)
, Złotowo (pow. strzelneński)
, Grodzisko (pow. strzyżowski)
, Kobyle (pow. strzyżowski)
, Łęki (pow. strzyżowski)
, Nowa Wieś (pow. strzyżowski)
-
Miejscowości w 2017 r.:
Komarówka
, Aleksandrów
, Grzywna
, Niegolewo
, Majkowice
, Luboń
, Kurowice
, Tomaszów Mazowiecki
, Żelazna (pow. rawski)
, Grotowice
, Sekłak
, Waniów
, Stanin
, Wyrzysk
, Tatarów
, Strych
, Młock
, Parzew
, Płonna
, Powiaże
, Dwory
, Hoszany
, Bolmin
, Pogódki
, Kuski
, Kruszki
, Dupliska
, Kudejsze
, Zabieławce
, Stajki
, Niwno
, Łany Podleśne
, Łobzów
, Poręba Dzierżna
, Skała
, Rzeplin
, Gołyszyn
, Glanów
, Łany Wielkie
, Bydlin
, Mostek
, Okniany
, Bukówna
, Mołodyłów (Mołodyjów)
, Jackówka
, Krzywotuły Stare
, Lackie Szlacheckie
, Wólka Jagielczyńska
, Stanisławów Studziński
, Olszowa Wola
, Wojnicz
, Porąbka Uszewska
, Szczurowa
, Strzelce Wielkie (pow. brzeski)
, Mokrzyska
, Czchów
, Brześć nad Bugiem
, Omelinka
, Czarnawczyce
, Terpiłowicze
, Zawierszany
, Switycze
, Wysokie Litewskie
, Domaczewo
, Horyce
, Otoki
, Łaszniewo I/ Kolonja Nejbrów (Mościce Górne)
, Kolonja Nejbrów-Borek (Mościce Górne)
, Łaszniewo II/ Kolonja Nejbrów (Mościce Górne)
, Grabowce
, Motykały
, Leszna
, Kamieniec Litewski
, Kruhel
, Ratajczyce
, Oleszkiewicze
, Uhlany
, Szczerbowo
, Podbiała
, Szyszowo
, Wielki Las
, Peliszcze
, Stradecz
, Wierzchowice
, Kalenkowicze
, Suszki
, Ogrodniki
, Bogdziuki
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Międzybrodzie Bialskie
, Zadernowo
, Kryg
, Brynica (pow. tarnogórski)
, Kołomyja
, Podgórz
, Osiny
, Sokołów
, Lipiny (pow. świętochłowicki)
, Maciejów Wołyński
, Wiry
, Sieraków (pow. międzychodzki)
, Równe (pow. rówieński)
, Gorzyce (pow. rybnicki)
, Gorzyczki (pow. rybnicki)
, Moszczenica (pow. rybnicki)
, Rogów (pow. rybnicki)
, Skrzyszów (pow. rybnicki)
, Radlin (pow. rybnicki)
, Pawłowice (pow. pszczyński)
, Zarzecze (pow. bielski)
, Cmolas
, Osieczna (pow. starogardzki)
, Zarębki
, Dudy
, Górki
, Stawiski
, Glinki
, Baba
, Łoje Awisa
, Barwiki
, Karwowo
, Laski
, Wyk
, Siedliska
, Tarnówka gm. Karszew
, Zabłocie
, Skotniki (pow. łódzki)
-
Instytucje:
1/2 klasowa szkoła powszechna w Pstrągówce
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Godowej
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Grodzisku
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Siechowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna im. Tadeusza Kościuszki w Korczunku
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Baryczce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Bratkowcach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Ciechrzu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Cieszynie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Daszawie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Dzieduszycach Wielkich
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Gliniku Górnym
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Jaworniku
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Jeziorach Wielkich
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kawczym Kącie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kawsku
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Komarowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Konieczkowej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Koniuchowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Młynach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Niebylcu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Nieżuchowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Nowej Wsi
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Podhorcach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Przybówce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Różance
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Siemiginowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Sokołowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Strzałkowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Uhełnej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Uhersku
, Jednoklasowa etatowa szkoła powszechna w Kobylu
, Jednoklasowa szkoła powszechna eksponowana w Stańkowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bereźnicy
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bliziance
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bonarówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Chodowicach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Gwoźnicy Dolnej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jaroszycach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jaszczurowej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jazowej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kalembinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kozłówku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kożuchowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Łanach Sokołowskich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Łękach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Markuszowej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Morszynie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Niewodnej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Oleksicach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pietniczanach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pułankach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Słóbódce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Stryhańcach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Woli Dołhołuckiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wowni
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Łąkiem
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Polanowicach
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Stodołach
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Gocanowie
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Ludzisku
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Sławsku Małym
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Żalinowie
, Katolicka szkoła powszechna w Cieńcisku
, Katolicka szkoła powszechna w Jerzycach
, Katolicka szkoła powszechna w Kruszwicy
, Katolicka szkoła powszechna w Łagiewnikach
, Katolicka szkoła powszechna w Ostrowie
, Katolicka szkoła powszechna w Racicach
, Katolicka szkoła powszechna w Rzeszynie
, Katolicka szkoła powszechna w Siedlimowie
, Katolicka szkoła powszechna w Sławsku Wielkim
, Katolicka szkoła powszechna w Tarnówku
, Katolicka szkoła powszechna w Tupadłach
, Katolicka szkoła powszechna w Woli Kożuszkowej
, Katolicka szkoła powszechna w Zbytowie
, Katolicka szkoła powszechna w Żernikach
, Męska czteroklasowa szkoła powszechna z planem pięcioklasowym im. Króla Jana Sobieskiego w Stryju
, Mieszana dwuklasowa szkoła powszechna w Hołobutowie
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Gwoździance
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Kłodnicy
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Miertiukach
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Pomiarkach
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Stańkowie
, okładka
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Dulibach
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Hurniach
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Lubli
, Polsko-katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Markowicach
, pusta strona
, Siedmioklasowa szkoła powszechna im. Królowej Jadwigi w Stryju
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Czudcu
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Kruszwicy
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Strzyżowie
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Lutczy
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Połomji
, Sześcioklasowa szkoła powszechna we Frysztaku
, Szkoła powszechna im. Jana Kochanowskiego w Stryju
, Szkoła powszechna w Bachorcach
, Szkoła powszechna w Bródzkach
, Szkoła powszechna w Bronisławiu
, Szkoła powszechna w Chełmcach
, Szkoła powszechna w Chrośnie
, Szkoła powszechna w Dobrowlanach
, Szkoła powszechna w Faliszu
, Szkoła powszechna w Gaju
, Szkoła powszechna w Gliniku Średnim
, Szkoła powszechna w Głębokiem
, Szkoła powszechna w Gogolowie
, Szkoła powszechna w Krzywymkolanie
, Szkoła powszechna w Lachmirowicach
, Szkoła powszechna w Łabędzinie
, Szkoła powszechna w Łukawicy Wyżnej
, Szkoła powszechna w Młynicach
, Szkoła powszechna w Nowej Wsi
, Szkoła powszechna w Orpikowie
, Szkoła powszechna w Piątnicach
, Szkoła powszechna w Pieckach
, Szkoła powszechna w Rożniatach
, Szkoła powszechna w Rusinowie
, Szkoła powszechna w Rzadkwinie
, Szkoła powszechna w Rzepowie
, Szkoła powszechna w Witowiczkach
, Szkoła powszechna w Wójcinie
, Szkoła powszechna w Woli Wapowskiej
, Szkoła powszechna w Złotowie
, Szkoła wydziałowa w Strzelnie
, Trzyklasowa państwowa szkoła powszechna w Żulinie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Dobrzanach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Dobrzechowie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Gwoźnicy Górnej
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Pstrągowej
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Strzelnie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Wierczanach
, tytułowa strona; napis: "TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND" [DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ]
, Żeńska czteroklasowa szkoła powszechna im. św. Elżbiety w Stryju
, Żeńska siedmioklasowa szkoła powszechna im. Juliusza Słowackiego w Stryju
, Związek Szkolny w Bielsku-Podbielsku
-
Znani ludzie:
-
Powiązane artykuły: