Etykieta tomu:
Szkoły średnie; tom 9
Słowo kluczowe tomu:
szkoły średnie;
-
Województwa w 1926 r.:
nowogródzkie
,
białostockie
,
krakowskie
,
tarnopolskie
,
lwowskie
,
poznańskie
,
warszawskie
,
miasto st. Warszawa
,
łódzkie
,
poleskie
,
lubelskie
,
stanisławowskie
,
kieleckie
,
śląskie
,
pomorskie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
,
brak informacji
-
Województwa w 2017 r.:
kujawsko-pomorskie
, mazowieckie
, lubelskie
, łódzkie
, małopolskie
, podkarpackie
, pomorskie
, śląskie
, świętokrzyskie
, wielkopolskie
, Ukraina
, Białoruś
, brzeski
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
, brak informacji
-
Powiaty w 1926 r.:
samborski
, Bydgoszcz miasto
, sieradzki
, zbaraski
, żniński
, stanisławowski
, starogardzki
, Warszawa miasto
, Kraków miasto
, Inowrocław miasto
, jarociński
, przemyski
, pusta strona
, cieszyński
, pułtuski
, Lwów miasto
, będziński
, częstochowski
, Łódź miasto
, piński
, kielecki
, piotrkowski
, słonimski
, lubelski
, płocki
, tczewski
, zamojski
, wejherowski
, koźmiński
, sokalski
, nieszawski
, kolski
, wyrzyski
, sandomierski
, tarnowski
, kobryński
, tomaszowski
, rawicki
, kaliski
, drohobycki
, Bielsko miasto
, tarnopolski
, katowicki
, krotoszyński
, wągrowiecki
, błoński
, średzki
, przeworski
, brzeziński
, makowski (woj. warszawskie)
, brzeżański
, trembowelski
, ropczycki
, leszczyński
, lipnowski
, prużański
, grodzieński
, Królewska Huta miasto
, łódzki
, Gniezno miasto
, Poznań miasto
, okładka
, strona tytułowa
, brak informacji
-
Powiaty w 2017 r.:
Kraków
, Ukraina
, Bydgoszcz
, nakielski
, makowski
, Warszawa
, Łódź
, Kalisz
, aleksandrowski
, Poznań
, zduńskowolski
, żniński
, Płock
, zgierski
, Białoruś
, starogardzki
, inowrocławski
, jarociński
, średzki (woj. wielkopolskie)
, Przemyśl
, przeworski
, pusta strona
, cieszyński
, Ruda Śląska
, pułtuski
, Sosnowiec
, Częstochowa
, Kielce
, żyrardowski
, tomaszowski (woj. łódzkie)
, gnieźnieński
, Piotrków Trybunalski
, wejherowski
, tczewski
, Bielsko-Biała
, Zamość
, krotoszyński
, wągrowiecki
, sandomierski
, rawicki
, Tarnów
, pabianicki
, dębicki
, Leszno
, tomaszowski (woj. lubelskie)
, lipnowski
, Chorzów
, okładka
, strona tytułowa
, Lublin
, koniński
, poznański
, brak informacji
- Zmienna językowa
Bydgoszcz
, Łódź
, Kraków
, Brzeżany
, Warszawa
, Zduńska Wola
, Zbaraż
, Stanisławów (pow. stanisławowski)
, Inowrocław
, Jarocin
, Poznań
, Przemyśl
, Przeworsk
, pusta strona
, Cieszyn
, Pułtusk
, Lwów
, Lublin
, Sosnowiec
, Częstochowa
, Pińsk
, Kielce
, Żyrardów
, Tomaszów Mazowiecki
, Piotrków (pow. piotrkowski)
, Słonim
, Gniezno
, Rawicz (pow. rawicki)
, Płock
, Królewska Huta
, Tczew
, Zamość
, Bielsko
, Wisła
, Wejherowo
, Lipowiec (pow. cieszyński)
, Żnin
, Nakło (pow. wyrzyski)
, Sompolno
, Sambor
, Krotoszyn (pow. krotoszyński)
, Tarnów
, Sandomierz
, Kobryń
, Tomaszów Lubelski
, Starogard
, Kalisz
, Skoczów
, Pabianice
, Zgierz
, Drohobycz
, Górki Wielkie
, Tarnopol
, Wągrowiec
, Kostrzyn
, Nieszawa
, Leszno
, Trembowla
, brak informacji
, Wymyślin
, Środa
, Dębowiec (pow. cieszyński)
, Prużana
, Maków (Maków nad Orzycem)
, Iwiczno
, Czarna Woda
, Szpęgawsk
, Lubichowo
, Borzechowo
, Szlachta
, Osówek
, Pinczyn
, Bytonia
, Kaczyce
, Ustroń
, Istebna
, Sokal
, Kończyce Małe
, Kończyce Wielkie
, Goleszów
, Dębica
, okładka
, strona tytułowa
, Grodno
, Koźmin (pow. koźmiński)
, Sumin
, Piece
, Żabno
, Krąg
, Huta
, Pogwizdów
, Nowa Wieś
, Pastwiska
, Międzyświeć
-
Miejscowości w 2017 r.:
bydgoszcz
, Trościańce
, Niemcza
, Wierzchucin Królewski
, Gumowo
, Gosławice
, Zdrój
, Zborowskie
, Czahary Zbaraskie
, Patrykozy
, Rąbin
, Rozdziele
, Wyżyce
, Mrowino
, Luboń
, Krzyszkowo
, Kimirz
, Dobrzanica
, Kozielec
, Błotnia
, Baczów
, Przegnojów
, Majdan lipow
, Uszkowice
, Niedzieliska
, Domatówko
, Hel
, Puck
, Karwia
, Żyrardów
, Zwiniarz
, Dębowa Góra
, Stok
, Ołdaki
, Miąse
, Zakrzew
, Kukawki
, Wołomin
, Równe
, Wyszecino
, Janówek
, Gwoździec Stary
, Proszki
, Prozoroki
, Masłowo
, Bęćkowo
, Sadłogoszcz
, Ojrzanowo
, Elizewo
, Ościsłowo
, Zeńbok
, Jarluty Duże
, Leszna Górna
, Ogrodzona
, Kozakowice Dolne
, Kostkowice (pow. cieszyński)
, Gębice
, Zblewo
, Masłowo (pow. rawicki)
, Wasiuki
, Dudyńce
, Suchów
, Łęka Opatowska
, Bogdanowo
, Polany
, Wygnanki
, Polik
, Żwir
, Kamianki Lackie
, Dzigorzew
, Blizianka
, Cieszyna
, Glinik Średni
, Bracholin
, Tomczyce
, Brzeźno Nowe
, Oporzyn
, Łęgowo
, Popowo Kościelne
, Werkowo
, Mokronosy
, Chawłodno
, Żelice
, Podlesie Wysokie
, Jabłkowo
, Łopienno
, Sienno
, Podlesie Kościelne
, Mieścisko
, Imielenko
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Piątkowo
, Opita
-
Instytucje:
czteroklasowa szkoła powszechna w Kaczycach
, Doszkalająca Szkoła Zawodowa w Satdgardzie
, Doszkalająca Szkoła Zawodowa w Starogardzie
, Dwuklasowa szkoła katolicka
, Gimnazjum Humanistyczne męskie A. Zimowskiego w Łodzi
, Gimnazjum Humanistyczne męskie im. M. Reja utworzone przez Zbór Ewangelicko-augsburski w Warszawie
, Gimnazjum Humanistyczne S. Wyrzykowskiego w Warszawie
, Gimnazjum im. Edwarda Rontalera w Warszawie
, Gimnazjum Koedukacyjne D-ra Filipa Axera w Częstochowie
, Gimnazjum Koedukacyjne w Makowie nad Orzycem
, Gimnazjum Koła im. Św. Stanisława Kostki w Warszawie
, Gimnazjum m. Kreczmara w Warszawie
, Gimnazjum męskie Spółki cywilnej Szkoły Średniej ”Szkoła Lubelska” w Lublinie
, Gimnazjum męskie T-wa Szerzenia Oświaty i Wiedzy Technicznej wśród Żydów w Łodzi
, Gimnazjum męskie Zgromadzenia X.X. Marjanów na Bielanach pod Warszawą
, Gimnazjum Państwowe im. Adama Asnyka w Kaliszu
, Gimnazjum Państwowe im. bł. Kingi w Kielcach
, Gimnazjum Państwowe im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli
, Gimnazjum Państwowe im. Klaudyny Potockiej
, Gimnazjum Państwowe im. Kołłątaja w Krotoszynie
, Gimnazjum Państwowe im. Królowej Jadwigi w Pabianicach
, Gimnazjum Państwowe im. M. Konopnickiej w Warszawie
, Gimnazjum Państwowe im. Mikołaja Reja w Kielcach
, Gimnazjum Państwowe im. Staszica w Zgierzu
, Gimnazjum Państwowe im. Władysława IV-go w Warszawie
, Gimnazjum państwowe męskie im. Piotra Skargi w Pułtusku
, Gimnazjum Państwowe w Trembowli
, Gimnazjum Państwowe z językiem wykładowym niemieckim w Bielsku
, Gimnazjum pod wezwaniem Św. Wojciecha
, Gimnazjum Prywatne Dr A. Karp Fuchsowej we Lwowie
, Gimnazjum Prywatne z prawem publiczności w Przeworsku
, Gimnazjum Towarzystwa Szkoły Średniej w Piotrkowie
, Gimnazjum Żeńskie Heleny Halpernowej
, Gimnazjum Żeńskie im. Hr. C. Plater-Zyberkówny
, Gimnazjum Żeńskie T-wa "Oświata" w Zduńskiej Woli
, Gimnazjum Żydowskie w Tomaszowie Mazowieckim
, II -ga Miejska Szkoła Rękodzielnicza im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie
, katolicka siedmioklasowa szkoła
, Liceum Handlowe żeńskie Julji z Jankowskich Statkowskiej w Warszawie
, Liceum S. Podkajowej w Sosnowcu
, Męska Szkoła Wydziałowa im. Stanisława Hassewicza w Cieszynie
, Męskie ośmioklasowe Gimnazjum Matematyczno-Przyrodnicze T. Sadkowskiego w Warszawie
, Miejska Szkoła Handlowa i Dokszt. Szkoła Kupiecka w Bydgoszczy
, Miejska szkoła handlowo-przemysłowa dla dziewcząt w Inowrocławiu
, Miejska Szkoła Zawodowa Dokształcająca N. 24
, Miejska Szkoła Zawodowo-Dokształcająca Nr 2
, Miejskie gimnazjum klasyczne im. Braci Śniadeckich w Żninie
, Miejskie Gimnazjum Żeńskie im. Marji Konopnickiej w Lesznie
, Młodzież Szkoły im. św. Stanisława w Stanisławowie
, Niemiecka Szkoła Powszechna w Skoczowie
, niezidentyfikowana szkoła
, okładka
, Ośmioklasowe Gimnazjum koedukacyjne T-wa Żydowskich Szkół Średnich w Kaliszu
, Ośmioklasowe Gimnazjum państwowe żeńskie im. Emilji Plater w Sosnowcu
, Ośmioklasowe Gimnazjum żeńskie Janiny Motylińskiej w Żyrardowie
, Ośmioklasowe Gimnazjum żenskie Julji z Jankowskich Statkowskiej w Warszawie
, Ośmioklasowe żeńskie Gimnazjum humanistyczne Siótr Najśw. Rodziny z Nazaretu w Kaliszu
, państwowa dziewięcioklasowa szkoła powszechna żeńska im. Kr. Jadwigi w Stanisławowie
, Państwowa Szkoła Budowy Maszyn i Elektrotechniki im. H. Wawelberga i S. Rotwanda
, Państwowa Szkoła Handlowa im. J. I M. Roeslerów w Warszawie
, Państwowa Szkoła Handlowa w Przemyślu
, Państwowa Szkoła Handlowa w Zgierzu
, Państwowa Szkoła Przemysłowo-handlowa żeńska im. Królowej Kingi w Płocku
, Państwowa Szkoła Wydziałowa w Starogardzie
, Państwowa Szkoła Zawodowa Żeńska w Grodnie
, Państwowe V Gimnazjum im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego we Lwowie
, Państwowe Gimnazjum Humanistyczne w Rawiczu
, Państwowe Gimnazjum Humanistyczne w Środzie
, Państwowe Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie w Tczewie
, Państwowe Gimnazjum im. Bolesława Krzywoustego w Nakle
, Państwowe Gimnazjum im. Kr. Władysława Jagiełły w Dębicy
, Państwowe Gimnazjum im. T. Kościuszki w Jarocinie
, Państwowe Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Słonimie
, Państwowe Gimnazjum K. Marcinkowskiego w Poznaniu
, Państwowe Gimnazjum Koedukacyjne Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
, Państwowe Gimnazjum Koedukacyjne im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
, Państwowe Gimnazjum w Gnieźnie
, Państwowe Gimnazjum w Królewskiej Hucie
, Państwowe Gimnazjum w Sandomierzu
, Państwowe Gimnazjum Żeńskie im. Hetmanowej Reginy Żółkiewskiej w Płocku
, Państwowe Gimnazjum Żeńskie im. M. Konopnickiej w Zamościu
, Państwowe I Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Samborze
, Państwowe II. Gimnazjum w Tarnopolu
, Państwowe klasyczne Gimnazjum w Wągrowcu
, Państwowe Ośmioklasowe Gimnazjum męskie im. Hetm. Jana Zamoyskiego w Zamościu
, Państwowe Seminarium dla Nauczycieli Religii Mojżeszowej
, Panstwowe Seminarium im. Orzeszkowej w Warszawie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie M. w Nieszawie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Męskie im. Grzegorza Piramowicza w Krakowie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Męskie w Koźminie
, Państwowe seminarium Nauczycielskie Męskie w Prużanie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie męskie w Stanisławowie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie w Wejherowie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie w Zduńskiej Woli
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Żeńskie i Szkoła Ćwiczeń w Zgierzu
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Żeńskie w Cieszynie
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Żeńskie w Nowej Wsi
, Państwowe Seminarium Nauczycielskie Żenskie we Lwowie
, Państwowe V Gimnazjum im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego we Lwowie
, Państwowe V Gimnazjum im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego we Lwowie
, Państwowe VI Gimnazjum im. Stanisława Staszica we Lwowie
, pięcioklasowa szkoła powszechna w Istebnej
, Prywatne Gimnazjum żenskie z prawem publiczności Zofji Lenkiewiczowej W Tarnopolu
, Prywatne Rosyjskie Gimnazjum Realne w Pińsku
, Prywatne Seminarium nauczycielskie żeńskie gminy król. wol. miasta Sokala w Sokalu
, Prywatne Seminarium nauczycielskie żeńskie im. Św. Jadwigi w Tarnowie
, Prywatne Seminarium Nauczycielskie żeńskie w Częstochowie z prawami państwowymi
, Publiczna Czteroklasowa Szkoła Powszechna w Kończycach Wielkich
, publiczna szkoła ludowa
, Publiczna szkoła powszechna III w Ustroniu na Polanie
, pusta strona
, rosyjskie prywatne gimnazjum
, Seminarium męskie Polskiej Macierzy Szkolnej w Grodnie
, Seminarium Nauczycielskie
, Seminarium Nauczycielskie Wymyślin
, Seminarium Nauczycielskie żeńskie S.S. Zmartwychwstania P. w Warszawie
, Siedmioklaowa szkoła ćwiczeń przy prywatnem Seminarium nauczycielskiem żeń. “Instytutu Marji” w Krakowie
, Siedmioklasowa Publiczna Szkoła powszechna II w Ustroniu
, Siedmioklasowa Publiczna Szkoła powszechna w Ustroniu
, Siedmioklasowa Szkoła Powszechna w Goleszowie
, Średnia i Doszkalająca Szkoła Handlowa Polskiej Macierzy Szkolnej w Grodnie
, strona tytułowa
, Sześcioklasowa Niemiecka Szkoła Koedukacyjna Emila Kaschubego w Sompolnie
, Szkoła Ćwiczeń i Seminarium państ. Naucz. Żeńsk. W Brzeżanach
, Szkoła Ćwiczeń przy Seminarium
, Szkoła Handlowa P.M.S w Kobryniu
, Szkoła Handlowa Tomasza Łebkowskiego w Warszawie
, Szkoła Handlowa Wieczorna (dokształtająca) spółki akc “Nasz sklep” w Warszawie
, Szkoła II. Wydziałowa im. Działyńskich w Poznaniu
, Szkoła Ludowa No. I w Wiśle
, Szkoła Ludowa w Poznaniu
, Szkoła Mazowiecka
, szkoła powszechna
, Szkoła Powszechna siedmioklasowa Męska im. J. Skrzetuskiego w Zbarażu
, Szkoła Powszechna VII klasowa w Kostrzynie
, szkoła powszechna w Kończycach Małych
, Szkoła Powszechna w Pastwiskach
, Szkoła Powszechna w Pogwizdowie
, Szkoła Powszechna Żeńska im. Król. Jadwigi
, Szkoła Przemysłowa Dokształcająca w Bydgoszczy
, Szkoła Rzemieślnicza gmina wyznaniowa żydowska im. D-ra L. Natansona
, szkoła w Czarnej Wodzie
, szkoła w Drohobyczu
, szkoła w Iwicznie
, szkoła w Kręgu
, szkoła w Osówku
, szkoła w Piecach
, szkoła w Suminie
, szkoła w Szlachcie
, szkoła w Szpęgawsku
, Szkoła wydziałowa
, Szkoła wydziałowa żenska im. M. Konopnickiej w Cieszynie
, Szkoła zawodowo-doszkalająca żeńska im. Orzeszkowej w Drohobyczu
, Trzyklasowa Polska Szkoła Powszechna w Dębowcu na Śląsku
, trzyklasowa szkoła powszechna
, Trzyklasowa szkoła w Bytonji
, VII Państwowe Gimnazjum im. T. Kościuszki
, XV szkoła powszechna dla dziewcząt w Poznaniu
, XXIII Szkoła Powszechna w Poznaniu
-
Znani ludzie:
Konrad Jażdżewski
,
[Edmund] Roszczynialski
,
Witold Kula
-
Powiązane artykuły: