Podpis
na stronie nr:
248
w tomie nr:
11
W. Mojsiewicz
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
Siedmioklasowa Szkoła Powszechna N. 2 w Słonimie
-
Rodzaj instytucji:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Szkoła:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Kierownik:
Konarska St.
-
Opiekun:
-
Inspektor:
nieczytelny podpis
-
Kraj w 1926 r.:
Polska
-
Kraj w 2017 r.:
Białoruś
-
Województwo w 1926 r.:
nowogródzkie
-
Województwo w 2017 r.:
Białoruś
-
Powiat w 1926 r.:
słonimski
-
Powiat w 2017 r.:
Białoruś
-
Miejscowość w 1926 r.:
Słonim
-
Miejscowość w 2017 r.:
Слонім; Slonim
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Jan Aljewicz
,
M. Ardinadicka
,
W. Bohdanowicz
,
M. Baranowski
,
S. Bryskin
,
W. Bubnowski
,
M. Danik
,
DanilukJan
,
J. Dąbrowski
,
W. Jagodziński
,
W. Jung
,
B. Hawszun
,
Z. Kiedes
,
I. Kierman
,
S. Oleszkiewicz
,
D. Lidski
,
G. Łojna
,
Sz. Mucharski
,
J. Rawdanowicz
,
Z. Romanowski
,
E. Rudomin
,
Wincenty Sawczyc
,
A. Sołogubik
,
S. Surmarz
,
S. Władysławowski
,
J. Szanlewicz
,
Z. Woronka
,
M. Woronka
,
Józef Zieliński
,
Z. Żydowicz
,
M. Kamienomostki
,
R. Brajnhendler
,
N. Awinowicka
,
M. Bordoń
,
Bajraszewski
,
Sulyniak
,
Edzia Jaryniewska
,
T. Jagodziński
,
W. Szanlewicz
,
R. Szabsajówna
,
St. Żodziewski
,
J. Zabielowicz
,
W. Korczyc
,
R. Ratnerówna
,
M. Lebiedziówna
,
N. Alpersztejn
,
F. Dawidowicz
,
Jan Łatasz
,
K. Kasperowicz
,
S. Kierman
,
F. Krupeni
,
M. Minicz
,
M. Łachozwianska
,
Liza Myszkynówna
,
Jocka Miszkinówna
,
Dora Mołczadska
,
Anatol Ozosieczko
,
Sara Szewczykówna
,
E. Rachowicka
,
Władysław Ozumowicz
,
Józef Pietraszkiewicz
,
Sara Snowska
,
Felga Szczaryńska
,
M. Kreczyk
,
Sara Szwedanc
,
L. Jakimowicz
,
W. Bułyga
,
E. Dobrowolski
,
F. Kwiat
,
Ch. Geresz
,
F. Jezienicka
,
P. Założuk
,
Ida Breskin
,
Sz. Różański
,
A. Żukówna
,
L. Kaneiperlska
,
G. Porecka
,
Adam Borysewicz
,
J. Szklarman
,
M. Szmyt
,
W. Starzyński
,
Szejna
,
Szuszun
,
B. Adamowicz
,
A. Aleksandrowicz
,
Ch. Jachnicz
,
R. Jachnicz
,
S. Daniluk
,
P. Dreka
,
Z. Brancewicz
,
W. Bohdanowicz
,
D. Bajraszewski
,
B. Boszko
,
W. Boszko
,
L. Dobrowolski
,
M. Folkowski
,
M. Gudacz
,
S. Józiński
,
K. Krycki
,
H. Misiewicz
,
I. Mucharski
,
S. Paczyński
,
L. Siemienik
,
B. Szutko
,
H. Szutko
,
S. Sobolewski
,
W. Rozwadowski
,
G. Szyłowicka
,
K. Trylnikówna
,
C. Auszewiczówny
,
G. Nachymowiczówna
,
Ch. Pletnicki
,
P. Kasowska
,
C. Wiłkomirska
,
L. Modelowicz
,
Z. Modelowicz
,
R. Szyłowicka
,
J. Szyłowicka
,
D. Kacowicz
,
Sz. Kudesówna
,
W. Epsztejn
,
L. Mowszowicz
,
E. Minicz
,
W. Połońska
,
L. Szendzik
,
B. Andrzejuk
,
A. Budrewicz
,
Sz. Burdo
,
A. Chunder
,
M. Czernik
,
E. Dobrowolski
,
W. Formuszewicz
,
W. Gudacz
,
H. Gliński
,
P. Grecki
,
S. Grudkowski
,
A. Hałaburda
,
J. Dreszczyk
,
M. JArmarczuk
,
Jerzy Jednacz
,
Z. Łukaszewicz
,
A. Makarewicz
,
K. Mandrykiewicz
,
K. Pienasik
,
A. Reginiewicz
,
K. Szewczyk
,
Cz. Szubowicz
,
J. Szyck
,
A. Olchowski
,
L. Tołoczyński
,
R. Zakrzewski
,
M. Zakrzewski
,
E. Tabaczyński
,
M. Rabcewicz
,
Sz. Tymiański
,
O. Buczek
,
R. Miśkiewicz
,
J. Muchla
,
S. Dudzik
,
W. Zacharewicz
,
P. Totkowicz
,
Janek Adamek
,
Sawko
,
Władek Żuryn
,
Irena Michalak
,
Wanda Michalak
,
Jan Czernusewicz
,
Romek Iwaszkiewicz
,
Rysiek Kopacki
,
Igor Chomczyk
,
Aleksander Założuk
,
Franek Janowicz
,
Aleksander Chalecki
,
Agranasik
,
Wróblewski
,
Jadzi Kościuk
,
M. Zywulko
,
Józef Bułyka
,
Mania Bućko
,
Bogrzel
,
Bielski
,
Trusz
,
Rykieniewiczówna
,
Bożek
,
Dukes
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły średnie;
Etykieta tomu:
Szkoły średnie; tom 11