Podpis
nr 52
na stronie nr:
206
w tomie nr:
104
Sura Topola
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
Sura Topola
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
Siedmioklasowa szkoła powszechna w Uściługu
-
Rodzaj instytucji:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Szkoła:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Kierownik:
Dębski Edward
-
Opiekun:
Mistat Stanisław
-
Inspektor:
Leśniakowski Jan
-
Kraj w 1926 r.:
Polska
-
Kraj w 2017 r.:
Ukraina
-
Województwo w 1926 r.:
wołyńskie
-
Województwo w 2017 r.:
Ukraina
-
Powiat w 1926 r.:
włodzimierski
-
Powiat w 2017 r.:
Ukraina
-
Miejscowość w 1926 r.:
Uściług
-
Miejscowość w 2017 r.:
Устилуг; Ustyluh
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Michał Wróblewski
,
Edward Czuryłowicz
,
Alfred Dańczuk
,
Witold Kucharski
,
Marian Anzelkiewicz
,
Tadeusz Kobyliński
,
Aurelia Purszel
,
Wanda Rzepecka
,
Wincenty Bańka
,
Władysław Bartszuk
,
Regina Słotwińska
,
Wiktoria Oberda
,
Wincenty Gaworski
,
Tadeusz Zalewski
,
Stanisław Stawrocki
,
Mieczysław Nadzieja
,
Antoni Machnowski
,
Władysław Ignatowicz
,
Sura Rotenberg
,
Sura Rabin
,
Chaja Nojachs
,
Aba Mamet
,
Bronisława Wajntraub
,
Leokadia Soroczyńska
,
Halina Tkaczuk
,
Helena Zaborna
,
Mindla Farber
,
Szejwa Krongold
,
Mindla Landau
,
Dwojra Klejner
,
Irena Kobylińska
,
Henryk Góra
,
Mozes Zemel
,
Jan Stadnicki
,
Janina Zibińska
,
Ita Szwarc
,
Mindla Penik
,
Fejga Kać
,
Berta Ginsberg
,
Jerzy Oświecimski
,
Czesław Sudoł
,
Feliks Kamiński
,
Władysław Suszek
,
Jakub Osijak
,
Natalia Napychańska
,
Janina Pisarczuk
,
Rudolf Majewski
,
Maria Hołowińska
,
Janina Rygin
,
Władysław Sierotyński
,
Aleksander Guściuk
,
Tauba Tajtel
,
Dwojra Lipińska
,
Maria Tęcza
,
Frejda Forsztejer
,
Róża Szturm
,
Leja Albojm
,
Bluma Halpern
,
Łucja Sawczuk
,
Mieczysława Szczerbicka
,
Majka Teper
,
Dońcia Mamet
,
Jadwiga Pawłowska
,
Sura Wydra
,
Udla Elbaum
,
Ruchla Frajzynger
,
Hersz Pomeranc
,
Pinkas Berger
,
Mieczysław Kowalski
,
Aleksander Iwanicki
,
Janina Dumiło
,
Tema Tenenbojm
,
Serka Topoler
,
Ita Ressels
,
Łejb Wajnszel
,
Filip Bojanowski
,
Bolesław Adamski
,
Stefan Grabski
,
Genowefa Wójcicka
,
Bogdan Anzelkiewicz
,
Aleksander Maziar
,
Stanisława Palacz
,
Władysław Marciniak
,
Stefan Bartoszuk
,
Leon Rygin
,
Sabina Siedlecka
,
Nadieżda Kolenda
,
Olga Sroka
,
Michał Kotowicz
,
Władysław Skórko
,
Olga Sawicka
,
Ruchla Tise
,
Frejda Teper
,
Leja rotenberg
,
Brucha Krysetuł
,
Barbara Tajtel
,
Bejła Ajchenbaum
,
Feliksa Kudyba
,
Etla Szejnerman
,
Rywa Kandiner
,
Chawa Eichenbaum
,
Aron Forsztejer
,
Sprynca Wajntraub
,
Rozalia Buczyło
,
Róża Lakric
,
Kamila Naszyńska
,
Zofia Kucharska
,
Rywa Ressels
,
Szejwa Lilka
,
Bluma Lerner
,
Ides Helfman
,
Róża Wyr
,
Srul Błat
,
Mendel Goldkuber
,
Chaja Lindenbaum
,
Róża Pofelis
,
Wiktor Sajnok
,
Katarzyna Małecka
,
Jenta Mastenbaum
,
Mania Klursztejn
,
Sura Kac
,
Pepa Eidel
,
Rywa Fajner
,
Abram Helfman
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły powszechne;
gimnazja;
Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; różne tom 104