Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Pułtusk-Radomsko
Słowo kluczowe tomu:
szkoły powszechne; gimnazja;
-
Województwa w 1926 r.:
tarnopolskie
,
warszawskie
,
łódzkie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
-
Województwa w 2017 r.:
mazowieckie
, łódzkie
, Ukraina
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 1926 r.:
pusta strona
, pułtuski
, radomszczański
, radziechowski
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 2017 r.:
Ukraina
, radomszczański
, pusta strona
, pułtuski
, wyszkowski
, nowodworski
, pajęczański
, legionowski
, okładka
, strona tytułowa
- Zmienna językowa
pusta strona
, Pułtusk
, Radomsko
, Wyszków (pow. pułtuski)
, Porządzie
, Serock nad Narwią
, okładka
, strona tytułowa
, Radziechów
, Somianka
, Ostrowy (pow. pułtuski)
, Marynino
, Gnaty-Wieśniany
, Strzegocin
, Płocochowo
, Dzierżenin
, Ciepielin
, Winnica
, Skórznice
, Skarżyce
, Brodowo-Bąboły
, Domosław
, Gulczew
, Olszanka (pow. pułtuski)
, Rybno (pow. pułtuski)
, Komorowo (pow. pułtuski)
, Wypychy (pow. pułtuski)
, Łosinne
, Rybienko
, Wólka Somiankowska
, Wólka-Przekory
, Dąbrowa (pow. pułtuski)
, Leszczydół-Kolonia
, Ochódno
, Kręgi
, Nowa Wieś (pow. pułtuski)
, Popławy
, Kacice
, Stanisławowo
, Zambski
, Popowo Kościelne (pow. pułtuski)
, Gładczyn
, Gródek (pow. pułtuski)
, Psary (pow. pułtuski)
, Sadykierz
, Kęsy-Pańki
, Lipa (pow. pułtuski)
, Boby
, Ostaszewo Wielkie
, Gromino
, Cieńsza
, Wielęcin
, Grochy-Serwatki
, Dosin
, Obręb (pow. pułtuski)
, Gąsiorowo (pow. pułtuski)
, Kościesze
, Sokołowo (pow. pułtuski)
, Pękowo
, Świeszewo
, Klukowo (pow. pułtuski)
, Mazewo
, Kałęczyn (pow. pułtuski)
, Prusinowice (pow. pułtuski)
, Gnojno (pow. pułtuski)
, Nuna
, Krzyczki
, Dębinki
, Żabiczyn (pow. pułtuski)
, Krogule
, Babicze
, Rakowiska
, Baryłów
, Batyjów
, Chmielno (pow. radziechowski)
, Chołojów
, Dmytrów
, Hrycowola
, Hucisko Turzańskie
, Krzywe (pow. radziechowski)
, Kustyn
, Lasowe
, Laszków
, Łopatyn
, Majdan Stary
, Mikołajów (pow. radziechowski)
, Mukanie
, Niemiłów
, Niestanice
, Niwice
, Opłucko
, Peratyn
, Pawłów (pow. radziechowski)
, Płowe
, Podmonastyrek
, Rudenko Lackie; Rudenko Ruskie
, Sabinówka
, Sienków
, Smarzów
, Środopolce
, Stanin (pow. radziechowski)
, Strzemilcze
, Stojanów
, Stołpin
, Suszno (pow. radziechowski)
, Szczurowice
, Terezja
, Trytki
, Tetewczyce
, Toporów (pow. radziechowski)
, Trójca (pow. radziechowski)
, Turze (pow. radziechowski)
, Uwin
, Witków Stary
, Witków Nowy
, Wolica-Baryłowa
, Wólka Suszańska
, Zawidcze
, Stobiecko Szlacheckie
, Rząśnia
, Suchowola (pow. radomszczański)
, Biała Szlachecka
, Gawłów (pow. radomszczański)
, Będków
, Zielęcin (pow. radomszczański)
, Stróża (pow. radomszczański)
, Kruplin
, Strzelce Wielkie (pow. radomszczański)
, Górki (pow. radomszczański)
, Zamoście (pow. radomszczański)
, Wola Wiewiecka
, Wiewie
, Brzeźnica (pow. radomszczański)
-
Miejscowości w 2017 r.:
Komarówka
, Grzywna
, Zduńska Wola
, Lubotyń
, Jaszczołtowo
, Zajezierze
, Luboń
, Dobrzanica
, Pogorzelce
, Gostynin
, Rzucewo
, Żarnowiec
, Żelistrzewo
, Bąków Górny
, Boczeszniki
, Krasew
, Gajdy
, Sewerynowo
, Zosin
, Trzeszczany
, Otocznia Nowa
, Gościły
, Gródek
, Kurkowo
, Powieńszczyzna
, Siedliszowice
, Strymba
, Święck- Wielki
, Troszyn
, Lelis
, Czerniejewo
, Gębarzewo
, Łąkie (pow. wolsztyński)
, Skupie
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Tarnowo Podgórne
, Koryta
, Hryniowce
, Czarnokoniecka Wola
, Zagórze (pow. kielecki)
, Słupy (pow. aleksandrowski)
, Józefowo (pow. aleksandrowski)
, Zielonka (pow. koniński)
, Wierzbie (pow. koniński)
, Mąkoszyn
, Czarnocice
, Paniewek
, Orle (pow. radziejowski)
, Wulne
, Płowce (pow. radziejowski)
, Nagórki (pow. radziejowski)
, Turzno (pow. aleksandrowski)
, Słońsk (pow. aleksandrowski)
, Kaczewo
, Świątniki (pow. radziejowski)
, Broniewo (pow. radziejowski)
, Mostki (pow. włocławski)
, Nowa Wieś (pow. włocławski)
, Przewóz Mały
, Krasne (pow. augustowski)
, Ruszkowo (pow. koniński)
, Morzyczyn
, Byczyna
, Brzeźno (pow. aleksandrowski)
, Łojki (pow. augustowski)
, Bieliny (pow. niżański)
, Plebańskie (pow. augustowski)
, Dąbrówka (pow. niżański)
, Dąbrowica (pow. niżański)
, Glinianka (pow. niżański)
, Gwoździec (pow. stalowowolski)
, Jarocin (pow. niżański)
, Kamień (pow. rzeszowski)
, Kamień-Podlesie
, Kopki
, Mostki (pow. niżański)
, Michałówka (pow. olkuski)
, Kostkowice (pow. zawierciański)
, Wielka Wieś (pow. krakowski)
, Wierzbica (pow. zawierciański)
, Zawada (pow. myślenicki)
, Osiek (pow. olkuski)
, Pomorzany (dzielnica)
, Żarnowiec (pow. zawierciański)
, Kamień (pow. opoczyński)
, Petrykozy (pow. opoczyński)
, Przyłęk (pow. opoczyński)
, Łazy
, Grodziec (pow. będziński)
, Wysoka (pow. będziński)
, Jastrzębie (pow. będziński)
, Koziegłowy (pow. będziński)
, Pustkowie Lgockie
, Bobrowniki (pow. będziński)
, Zabrodzie (pow. ostrołęcki)
, Laskowiec (pow. ostrołęcki)
, Łęka (pow. będziński)
, Dąbrówka (pow. ostrołęcki)
, Łazy (pow. ostrołęcki)
, Kruszewo (pow. ostrołęcki)
, Budne (pow. ostrołęcki)
, Ołdaki (pow. ostrołęcki)
, Błędów (pow. będziński)
, Mrzygłód (pow. będziński)
, Witkowice (pow. bialski)
, Bielany (pow. bialski)
, Bystra / Bystra Krakowska (pow. bialski)
, Janowice (pow. bialski)
, Kozy (pow. bialski)
, Nowa Wieś (pow. bialski)
, Osiek (pow. oświęcimski)
, Porąbka (pow. bialski)
, Stara Wieś (pow. bialski)
, Gródek (pow. białostocki)
, Rogowo (pow. białostocki)
, Michałów (pow. białostocki)
, Kamionka (pow. białostocki)
, Rafałówka (pow. białostocki)
, Bystra / Bystra Śląska (pow. bielski)
, Zabłocie (pow. bielski)
, Wójcin (pow. opoczyński)
, Brzozówka (pow. ostrołęcki)
, Zalesie (pow. ostrołęcki)
, Michałowo (pow. ostrołęcki)
, Olszyny (pow. ostrołęcki)
, Golanka (pow. ostrołęcki)
, Piasecznia
, Strzałki (pow. ostrołęcki)
-
Instytucje:
Czteroklasowa szkoła powszechna w Dmytrowie
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Pawłowie
, Dwuklasowa państwowa szkoła powszechna w Laszkowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Chmielnie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Hucisku Turzańskim
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Krzywem
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Niemiłowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Niestanicach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Niwicach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Opłucku
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Peratynie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Płowem
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Rząśni
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Smarzowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Środopolcach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Szczurowicach
, Jednoklasowa państwowa szkoła powszechna w Mukaniach
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Brodowie Bąbołach
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Stanisławowie
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Woli Wiewieckiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Baryłowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Batyjowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Będkowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Białej Szlacheckiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dosinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Gawłowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Górkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Grominie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Hrycowoli
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kruplinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Krzyczkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kustyniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Lasowem
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Mikołajowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Podmonastyrku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Rakowiskach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Rudenku Lackim-Ruskim
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sabinówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sienkowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Stobiecku Szlacheckim
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Struży
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Strzelcach Wielkich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Strzemilczu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Suchowoli
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Terezji
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Trójcy
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Trytkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wiewiu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wólce Somiankowskiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wolicy-Baryłowej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wulce Suszeńskiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zamościu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zawidczu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zielencinie
, Męska siedmioklasowa szkoła powszechna w Radziechowie
, okładka
, Państwowa szkoła powszechna w Turzach
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Witkowie Nowym
, Publiczna szkoła powszechna w Kęsach-Pańkach
, Publiczna szkoła powszechna w Leszczydole-Kolonii
, Publiczna szkoła powszechna w Ostaszewie Wielkim
, Publiczna szkoła powszechna w Rybnie
, pusta strona
, Siedmioklasowa publiczna szkoła powszechna nr 3 w Wyszkowie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna im. J. Długosza w Brzeźnicy
, Siedmioklasowa szkoła powszechna im. St. Jachowicza w Radomsku
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Pułtusku
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Serocku nad Narwią
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Stojanowie
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Chołojowie
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Łopatynie
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Toporowie
, Szkoła powszechna im. Berka Joselewicza w Radomsku
, Szkoła powszechna nr 3 w Pułtusku
, Szkoła powszechna w Bobach
, Szkoła powszechna w Cieńszy
, Szkoła powszechna w Ciepielinie
, Szkoła powszechna w Dąbrowie
, Szkoła powszechna w Dębinkach
, Szkoła powszechna w Domosławiu
, Szkoła powszechna w Dzierżeninie
, Szkoła powszechna w Gąsiorowie
, Szkoła powszechna w Gładczynie
, Szkoła powszechna w Gnatach-Wieśnianach
, Szkoła powszechna w Gnojnie
, Szkoła powszechna w Grochach-Serwatkach
, Szkoła powszechna w Gródku
, Szkoła powszechna w Gulczewie
, Szkoła powszechna w Kacicach
, Szkoła powszechna w Kałęczynie
, Szkoła powszechna w Klukowie
, Szkoła powszechna w Komorowie
, Szkoła powszechna w Kościeszach
, Szkoła powszechna w Kręgach
, Szkoła powszechna w Krogulach
, Szkoła powszechna w Lipie
, Szkoła powszechna w Łosinnem
, Szkoła powszechna w Majdanie Starym
, Szkoła powszechna w Maryninie
, Szkoła powszechna w Mazewie
, Szkoła powszechna w Nowej Wsi nad Bugiem
, Szkoła powszechna w Nunie
, Szkoła powszechna w Obrębie
, Szkoła powszechna w Ochódnie
, Szkoła powszechna w Olszance
, Szkoła powszechna w Ostrowach
, Szkoła powszechna w Pękowie
, Szkoła powszechna w Płocochowie
, Szkoła powszechna w Popławach
, Szkoła powszechna w Popowie-Kościelnym
, Szkoła powszechna w Prusinowicach
, Szkoła powszechna w Psarach
, Szkoła powszechna w Rybienku
, Szkoła powszechna w Sadykierzu
, Szkoła powszechna w Skórznicach
, Szkoła powszechna w Sokołowie
, Szkoła powszechna w Somiance
, Szkoła powszechna w Staninie
, Szkoła powszechna w Stołpinie
, Szkoła powszechna w Strzegocinie
, Szkoła powszechna w Świeszewie
, Szkoła powszechna w Tetewczycach
, Szkoła powszechna w Uwinie
, Szkoła powszechna w Wielęcinie
, Szkoła powszechna w Winnicy
, Szkoła powszechna w Witkowie Starym
, Szkoła powszechna w Wólce-Przekorach
, Szkoła powszechna w Wypychach
, Szkoła powszechna w Żabiczynie
, Szkoła powszechna w Zambskach
, Szkoła publiczno-powszechna w Skarżycach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Babiczach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Susznie
, tytułowa strona, napis: "TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND" [DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ]
, Żeńska siedmioklasowa publiczna szkoła powszechna im. Królowej Jadwigi w Pułtusku
, Żeńska siedmioklasowa szkoła powszechna im. Królowej Jadwigi w Radomsku
, Żeńska siedmioklasowa szkoła powszechna im. Marji Konopnickiej w Radomsku
, Żeńska siedmioklasowa szkoła powszechna w Radziechowie
-
Znani ludzie:
-
Powiązane artykuły: