Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Gorlice-Grudziądz
Słowo kluczowe tomu:
szkoły powszechne; gimnazja;
-
Województwa w 1926 r.:
krakowskie
,
lwowskie
,
poznańskie
,
warszawskie
,
pomorskie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
-
Województwa w 2017 r.:
kujawsko-pomorskie
, mazowieckie
, małopolskie
, wielkopolskie
, Ukraina
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 1926 r.:
pusta strona
, Grudziądz miasto
, gostyniński
, grójecki
, gostyński
, gródecki
, gorlicki
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 2017 r.:
Ukraina
, gostyniński
, gorlicki
, pusta strona
, Grudziądz
, krotoszyński
, gostyński
, rawicki
, piaseczyński
, okładka
, strona tytułowa
, tarnowski
, płocki
- Zmienna językowa
pusta strona
, Grudziądz
, Gostynin
, Krobia
, Gródek Jagielloński
, Mszanka
, Nieznajowa
, Oderne
, Pagorzyna
, Pętna
, Radocyna
, Ropa
, Ropica Polska
, Ropica Ruska
, Rozembark
, Rychwałd
, Rzepiennik Biskupi
, Rzepiennik Marciszewski
, Rzepiennik Strzyżewski
, Rzepiennik Suchy
, Sękowa
, Siary
, Skwirtne
, Smerekowiec
, Stróżówka
, Szalowa
, Turza (pow. gorlicki)
, Uście Ruskie
, Wapienne
, Wola Łużańska
, Wołowiec
, Wójtowa
, Wysowa
, Zagórzany
, Zdynia
, Słubice
, Soczewka
, Duninów Nowy
, Szczawin
, Gąbin
, Czermno
, Sałki
, Nowa Wieś; Korzeń
, Budy Kozickie
, Białotarsk
, Kozice-Ruszków
, Dobrzyków
, Trębki
, Szkarada-Brzezia
, Skrzany
, Babkowice
, Bodzewo
, Czarkowo
, Czeluścin
, Daleszyn
, Domachowo
, Drzęczewo
, Dusina
, Dzięczyna
, Gostyń
, Gostyń Stary
, Grabonóg
, Janiszewo
, Koszkowo
, Krajewice
, Krobia Stara
, Ludwinowo (pow. gostyński)
, Łęka Mała
, Łęka Wielka
, Magdalenki
, Niepart
, Pępowo
, Podrzecze
, Poniec
, Posadowo
, Pudliszki
, Rębowo (pow. gostyński)
, Rokosowo
, Siemowo
, Sikorzyn (pow. gostyński)
, Skoraszewice
, Smolice
, Strumiany
, Szurkowo
, Wilkonice
, Wycisłowo
, Wymysłowo
, Ziemlin
, Żychlewo
, Żytowiecko
, okładka
, strona tytułowa
, Olszyny (pow. gorlicki)
, Racławice (pow. gorlicki)
, Rozdziele (pow. gorlicki)
, Strzeszyn (pow. gorlicki)
, Szymbark (pow. gorlicki)
, Pacyna
, Osmolin (pow. gostyniński)
, Sanniki (pow. gostyniński)
, Zwoleń (pow. gostyniński)
, Sokołów (pow. gostyniński)
, Brzezie (pow. gostyński)
, Chwałkowo (pow. gostyński)
, Ciołkowo
, Drzewce (pow. gostyński)
, Gogolewo (pow. gostyński)
, Gola (pow. gostyński)
, Jeżewo (pow. gostyński)
, Kołaczkowice (pow. gostyński)
, Michałowo (pow. gostyński)
, Piaski (pow. gostyński)
, Potarzyca (pow. gostyński)
, Sarbinowo (pow. gostyński)
, Siedlec (pow. gostyński)
, Strzelce Wielkie (pow. gostyński)
, Sułkowice (pow. gostyński)
, Zalesie (pow. gostyński)
, Ziółkowo (pow. gostyński)
, Czersk (pow. grójecki)
-
Miejscowości w 2017 r.:
Białożewin
, Łomża
, Wierciszewo- Sambory
, Płonkowo
, Grab (pow. jarociński)
, Kruczyn
, Luboń
, Alfredówka
, Chlebowice Świrskie
, Świerklany Górne
, Bochotnica
, Łaźniki
, Malce
, Maciuki
, Niegibalice
, Smołwy
, Zaborów
, Chrząstówka
, Moczydło
, Skarydzew II
, Zagórz
, Raczkowa
, Krzyszkowice
, Horbów
, Korytków Mały
, Kurkowo
, Kopylszczyzna
, Ruchty
, Komajsk
, Królewszczyzna
, Iwanowszczyzna
, Grabucze
, Udział
, Dokszyce
, Kisielowo
, Krywiczany
, Torguny
, Bobrowszczyzna
, Popszyce
, Zahacie
, Sanniki
, Koroby
, Wierzchnie
, Rakowce
, Zaleśki
, Warka
, Promna
, Góra Kalwaria
, Goszczyn
, Lublica
, Krempna
, Duląbka
, Łubno-Opace
, Czermna
, Banunin
, Żuratyn
, Dernów
, Połoniczna
, Ruda za Bugiem
, Czanyż
, Jazienica Polska
, Berbeki
, Ruda Sielecka
, Kędzierzawce
, Maziarnia Wawrzkowa
, Rakobuty
, Horpin
, Kochłowice
, Białoberezka
, Hryniawa
, Hołowy
, Kobaki
, Mykietyńce
, Riczka
, Wierzbowiec
, Baligród
, Berehy Dolne
, Bandrów Kolonia
, Bandrów Narodowy
, Balnica
, Bereska
, Czaszyn
, Cisna
, Hoczew
, Lisko
, Lutowiska
, Łupków
, Mchawa
, Maniów
, Myczków
, Myczkowce
, Równia
, Stężnica
, Solina
, Smolnik
, Skorodne
, Smerek
, Stefkowa
, Serednica
, Teleśnica Sanna
, Teleśnica Oszwarowa
, Tarnawa Górna
, Tarnawa Dolna
, Ustrzyki Dolne
, Ustjanowa
, Uherce
, Wola Michowa
, Wańkowa
, Wetlina
, Zubeńsko
, Żernica Wyżna
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Donatowo
, Kazanów
, Kroczów Mały
, Niedarczów
, Tychów Stary
, Stężyca
, Sikorzyn
-
Instytucje:
Czteroklasowa Szkoła Powszechna nr 3 w Gostyninie
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Rozembarku
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Sokołowie
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Szalowej
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Szymbarku
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Słubicach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Babkowicach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Drzęczewie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Dusinie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kozicach-Ruszkowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Michałowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Mszance
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Nowej Wsi i Korzeniu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Pacynie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Ropicy Polskiej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Ropicy Ruskiej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Rzepienniku Marciszewskim
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Skrzanach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Stróżówce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Szczawinie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Szkaradzie-Brzeziach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Uściu Ruskim
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Wołowcu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Wycisłowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Zalesiu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Zdyni
, Ewangelicka szkoła powszechna w Daleszynie
, Ewangelicka szkoła powszechna w Gostyniu
, Ewangelicka szkoła powszechna w Janiszewie
, Jednoklasowa Publiczna Szkoła Powszechna nr 2 w Gostyninie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Grabonogu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jeżewie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Nieznajowej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pagorzynie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Radocynie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Skwirtnem
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wapiennem
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Woli Łużańskiej
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Chwałkowie
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Koszkowie
, Katolicka dwuklasowa szkoła powszechna w Strzelcach Wielkich
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Gostyniu Starym
, Katolicka jednoklasowa szkoła powszechna w Strumianach
, Katolicka siedmioklasowa szkoła powszechna w Gostyniu
, Katolicka szkoła powszechna w Bodzewie
, Katolicka szkoła powszechna w Czarkowie
, Katolicka szkoła powszechna w Czeluścinie
, Katolicka szkoła powszechna w Daleszynie
, Katolicka szkoła powszechna w Dzięczynie
, Katolicka Szkoła Powszechna w Janiszewie
, Katolicka szkoła powszechna w Ludwinowie
, Katolicka szkoła powszechna w Magdalenkach
, Katolicka szkoła powszechna w Pępowie
, Katolicka szkoła powszechna w Podrzeczu
, Katolicka szkoła powszechna w Potarzycy
, Katolicka szkoła powszechna w Smolicach
, Katolicka szkoła powszechna w Sułkowicach
, Katolicka szkoła powszechna w Ziółkowie
, Katolicka szkoła powszechna w Żytowiecku
, Męska siedmioklasowa szkoła powszechna w Gródku Jagiellońskim
, Mieszana dwuklasowa szkoła powszechna w Pentnej
, Mieszana dwuklasowa szkoła powszechna w Rychwałdzie
, Mieszana dwuklasowa szkoła powszechna w Rzepienniku Suchym
, Mieszana pięcioklasowa szkoła powszechna w Olszynach
, Mieszana pięcioklasowa szkoła powszechna w Ropie
, Mieszana pięcioklasowa szkoła powszechna w Wójtowej
, Mieszana trzyklasowa szkoła powszechna w Rzepienniku Biskupim
, Mieszana trzyklasowa szkoła powszechna w Sękowej
, okładka
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Zagórzanach
, Polsko-katolicka szkoła powszechna w Skoraszewicach
, Prywatna szkoła niemiecka w Pępowie
, Publiczna Szkoła Powszechna w Duninowie-Nowym
, pusta strona
, Siedmioklasowa Rozwojowa Szkoła Powszechna nr 4 w Gostyninie
, Siedmioklasowa Szkoła Powszechna nr 1 w Gostyninie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Gąbinie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Krobi
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Sannikach
, Szkoła powszechna im. Karola Marcinkowskiego w Grudziądzu
, Szkoła powszechna im. Królowej Jadwigi w Grudziądzu
, Szkoła powszechna w Brzeziu
, Szkoła powszechna w Budach-Kozickich
, Szkoła powszechna w Ciołkowie
, Szkoła powszechna w Czersku
, Szkoła powszechna w Domachowie
, Szkoła powszechna w Drzewcach
, Szkoła powszechna w Gogolewie
, Szkoła powszechna w Goli
, Szkoła powszechna w Kołaczkowicach
, Szkoła powszechna w Krajewicach
, Szkoła powszechna w Krobi Starej
, Szkoła powszechna w Łęce Małej
, Szkoła powszechna w Nieparcie
, Szkoła powszechna w Odernem
, Szkoła powszechna w Piaskach
, Szkoła powszechna w Poniecu
, Szkoła powszechna w Posadowie
, Szkoła powszechna w Pudliszkach
, Szkoła powszechna w Racławicach
, Szkoła powszechna w Rębowie
, Szkoła powszechna w Rokosowie
, Szkoła powszechna w Rozdzielu
, Szkoła powszechna w Sałkach
, Szkoła powszechna w Sarbinowie
, Szkoła powszechna w Siedlcu
, Szkoła powszechna w Siemowie
, Szkoła powszechna w Sikorzynie
, Szkoła powszechna w Szurkowie
, Szkoła powszechna w Turzy
, Szkoła powszechna w Wilkonicach
, Szkoła powszechna w Wymysłowie
, Szkoła powszechna w Ziemlinie
, Szkoła powszechna w Zwoleniu
, Szkoła powszechna w Żychlewie
, Szkoła wydziałowa w Grudziądzu
, Trzyklasowa publiczna szkoła powszechna w Soczewce
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Białotarsku
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Czermnie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Dobrzykowie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Łęce Wielkiej
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Osmolinie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Rzepienniku Strzyżewskim
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Siarach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Smerekowcu
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Strzeszynie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Trębkach
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Wysowej
, tytułowa strona; napis: "TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND" [DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ]
, Żeńska siedmioklasowa szkoła powszechna im. Królowej Jadwigi w Gródku Jagiellońskim
-
Znani ludzie:
-
Powiązane artykuły:
-
Dokumenty do pobrania:
KG 71_2015 Oderne.pdf
,
KG 74_2015 Szkoła Podstawowa w Odernem.pdf