Etykieta tomu:
Szkoły średnie; tom 13
Słowo kluczowe tomu:
szkoły średnie;
-
Województwa w 1926 r.:
nowogródzkie
,
krakowskie
,
tarnopolskie
,
lwowskie
,
poznańskie
,
warszawskie
,
miasto st. Warszawa
,
łódzkie
,
lubelskie
,
wołyńskie
,
stanisławowskie
,
kieleckie
,
śląskie
,
pomorskie
,
lubelskie1
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
,
brak informacji
-
Województwa w 2017 r.:
kujawsko-pomorskie
, mazowieckie
, lubelskie
, lubuskie
, łódzkie
, małopolskie
, podkarpackie
, pomorskie
, śląskie
, świętokrzyskie
, wielkopolskie
, Ukraina
, Białoruś
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
, brak informacji
-
Powiaty w 1926 r.:
łowicki
, stanisławowski
, starogardzki
, stopnicki
, stryjski
, Warszawa miasto
, janowski
, poznański
, pusta strona
, włodzimierski
, cieszyński
, łucki
, Lwów miasto
, będziński
, Łódź miasto
, doliński
, hrubieszowski
, łaski
, olkuski
, piotrkowski
, słonimski
, lubelski
, chełmski
, płocki
, pszczyński
, zamojski
, ostrowski (woj. poznańskie)
, bielski (woj. śląskie)
, rówieński
, kozienicki
, kościański
, włocławski
, łukowski
, nieszawski
, wieluński
, garwoliński
, miński
, szubiński
, tarnowski
, krzemieniecki
, świętochłowicki
, tarnogórski
, kowelski
, łańcucki
, tomaszowski
, rawicki
, kaliski
, ostrołęcki
, opatowski
, drohobycki
, pińczowski
, Bielsko miasto
, myślenicki
, tarnopolski
, śniatyński
, turecki
, kościerski
, słupecki
, łódzki
, Poznań miasto
, okładka
, strona tytułowa
, brak informacji
-
Powiaty w 2017 r.:
Ukraina
, nakielski
, Warszawa
, Łódź
, Kalisz
, radomszczański
, aleksandrowski
, Poznań
, kościański
, poddębicki
, łowicki
, Płock
, zgierski
, Białoruś
, starogardzki
, buski
, kraśnicki
, pusta strona
, cieszyński
, Sosnowiec
, hrubieszowski
, olkuski
, Chełm
, tarnogórski
, Piotrków Trybunalski
, Bielsko-Biała
, Zamość
, ostrowski (woj. wielkopolskie)
, pszczyński
, łukowski
, kozienicki
, Włocławek
, Ostrołęka
, rawicki
, myślenicki
, wieluński
, garwoliński
, miński
, Tarnów
, Świętochłowice
, Piekary Śląskie
, pabianicki
, Bytom
, ostrowiecki
, pińczowski
, łańcucki
, wrzesiński
, raciborski
, kościerski
, tomaszowski (woj. lubelskie)
, okładka
, strona tytułowa
, Lublin
, chełmski
, zamojski
, łódzki
, brak informacji
- Zmienna językowa
Łódź
, Warszawa
, Grabowiec (pow. toruński)
, Łowicz
, Stanisławów (pow. stanisławowski)
, Stryj
, Poznań
, pusta strona
, Włodzimierz
, Cieszyn
, Łuck
, Lwów
, Lublin
, Sosnowiec
, Hrubieszów
, Olkusz
, Piotrków (pow. piotrkowski)
, Słonim
, Chełm (woj. lubelskie)
, Płock
, Łaszczyn (pow. rawicki)
, Ostrów (woj. poznańskie)
, Bielsko
, Ostrołęka
, Łuków
, Wieluń
, Siennica
, Mińsk Mazowiecki
, Kraśnik
, Kcynia
, Brenna
, Tarnów
, Krzemieniec
, Tarnowskie Góry
, Radzionków
, Zdołbunów
, Tomaszów Lubelski
, Starogard
, Osowo
, Kalisz
, Pierściec
, Skoczów
, Pabianice
, Kowel
, Włocławek
, Zgierz
, Kozienice
, Kazimierz (pow. łódzki)
, Stróża
, Karpin
, Retkinia
, Nowe-Chojny
, Stare-Chojny
, Modlica
, Kalinko
, Konstantynów nad Nerem
, Łagiewniki
, Sikawa
, Mileszki
, Wiączyń Górny
, Kuciny
, Radogoszcz
, Nowe Złotno
, Tuszyn
, Bronisin
, Huta Huberta
, Józefka
, Łagiewniki Śląskie
, Dąbrówka Wielka
, Wielkie Piekary
, Uniejów
, Drohobycz
, Pińczów
, Myślenice
, Stare Chechło
, Boruszowice
, Nowe Chechło
, Rybna
, Miasteczko Śląskie
, Żyglin
, Tarnopol
, Stecowa
, Zabłotów
, Wołczkowce
, Śniatyń
, Aleksandrów Kujawski
, Kościan
, Łańcut
, Pyzdry
, Garwolin
, Krzyżanowice (Śląsk)
, Kryry
, Bolechów
, Pacanów
, Dubienka
, Uchanie
, Kościerzyna
, brak informacji
, Kamieńsk
, okładka
, strona tytułowa
, Równe (pow. rówieński)
, Krzywiń
, Karolewo
, Dżurów
, Babice (pow. łódzki)
, Ruda Pabjanicka
, Zarzew
, Rzgów (pow. łódzki)
, Kraszew
, Józefów (pow. łódzki)
, Łagiewniki Małe
, Janów (pow. łódzki)
, Oleśnica (pow. łódzki)
, Rogi (pow. łódzki)
, Wiskitno (pow. łódzki)
, Brzeziny (pow. świętochłowicki)
, Brzozowice
, Kamień (pow. świętochłowicki)
, Szarlej (pow. świętochłowicki)
, Ostrowiec (pow. opatowski)
, Horodło
, Grabowiec (pow. hrubieszowski)
, Aleksandrów (pow. łódzki)
-
Miejscowości w 2017 r.:
Niemcza
, Wierzchucin Królewski
, Spławie (pow. koniński)
, Gosań
, Kupiski Nowe
, Ostrów
, Suchodół
, Lubomierz
, Rozdziele
, Luboń
, Fabianowo
, Krzyszkowo
, Poznań Starołęka
, Kozielec
, Kurowice
, Błotnia
, Baczów
, Bór
, Goszczyno
, Hel
, Puck
, Paruszowice
, Piotrków (pow. piotrkowski)
, Dębowa Góra
, Bełchatów
, Ulicko-Seredkiewicz
, Wyszków (pow. pułtuski)
, Zakrzew
, Wola Ręczajska
, Poświętne
, Boimie
, Sudzinek
, Okopy
, Kabały
, Halinówka
, Klemensów
, Niegocin
, Krechów
, Sadłogoszcz
, Lubostroń
, Samoklęski Małe
, Dębogóra
, Karolinowo
, Mieczkowo
, Zeńbok
, Gogole-Wielkie
, Krasiniec
, Leszna Górna
, Brenna
, Ogrodzona
, Kozakowice Dolne
, Dzięgielów
, Zamarski
, Kostkowice (pow. cieszyński)
, Ochaby
, Godziszów
, Koniaków
, Pruchna
, Wrzeszczyna
, Wieleń (pow. czarnkowski)
, Walkowice
, Romanowo Dolne
, Pęckowo
, Prusinowo (pow. czarnkowsko-trzcianecki)
, Rosko
, Miłkowo
, Marunowo
, Klempicz
, Kwiejce
, Kruteczek
, Kruszewo
, Gębice
, Goraj
, Gulcz
, Dębe
, Ciszkowo
, Chełst
, Drawski Młyn
, Drawsko
, Białężyn
, Zimnowoda; Natolin
, Złochowice
, Rębielice Szlacheckie
, Łazy Dębowieckie
, Suchów
, Drewniki
, Sućki
, Wygnanki
, Garbowo- Nowe
, Jeziorna Oborska
, Izdebki-Kosny
, Cieszyna
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Piątkowo
, Smoszew
, Perzyce
, Lutogniew
, Koryta
, Krzyżanówek
, Dąbcze
, Długie Nowe
, Długie Stare
, Drobnin
, Zielona (rej. nadwórniański)
-
Instytucje:
8-klasowe gimnazjum koedukacyjne Niemieckiego Stowarzyszenia Gimnazjalnego
, brak nazwy szkoły
, Czteroklasowa szkoła powszechna N 7
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Śniatynie na przedmieściu Bałkach
, Czteroklasowa szkoła powszechna w Wiskitnie; Dwuklasowa szkoła powszechna w Olechowie
, Dwuklasowa Publiczna Szkoła Powszechna N 1 w Radogoszczu; Jednoklasowa Publiczna Szkoła Powszechna N 2 w Radogoszczu; Jednoklasowa Publiczna Szkoła Powszechna N 1 w Rogach
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Babicach; jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Stanisławowie Nowym; jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Albertowie
, Dwuklasowa Szkoła Handlowa Towarzystwa Szkoły Handlowej w Drohobyczu
, Dwuklasowa szkoła mniejszości w Piekarach Wielkich
, Dwuklasowa szkoła powszechna im. Adama Mickiewicza w Józefce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Bronisinie; Publiczna szkoła powszechna Nr 2w Kalinie; Publiczna szkoła powszechna w Giemzowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Brzezinach Śląskich
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Chechle Nowem
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kalinku; czteroklasowa szkoła powszechna w Prawdzie-Czyżeminku
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łagiewnikach Kościelnych; jednoklasowa szkoła powszechna w kolonii Skotniki; szkoła powszechna w Łagiewnikach Nowych
, Dwuklasowa Szkoła Powszechna w Mileszkach; Trzyklasowa Szkoła Powszechna w Nowosolnej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Modlicy
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Sikawie; jednoklasowa szkoła powszechna w Antoniewie-Stokach; jednoklasowa szkoła powszechna w Stokach-Płucach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Stróży
, Dwuklasowa szkoła publiczna powszechna w Józefowie; trzyklasowa szkoła powszechna w Woli Rakowej
, Gimnazjum Humanistyczne Męskie Niemieckiego Stowarzyszenia Gimnazjalnego w Łodzi
, Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie Heleny Trzcińskiej w Piotrkowie Trybunalskim
, Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie Niemieckiego Stowarzyszenia Gimnazjalnego w Łodzi
, Gimnazjum II w Tarnowie
, Gimnazjum Koedukacyjne w Kozienicach
, Gimnazjum Koedukacyjne Wydziału Powiatowego Sejmiku Garwolińskiego w Garwolinie
, Gimnazjum Państwowe im. Adama Mickiewicza w Zdołbunowie
, Gimnazjum Państwowe im. Bolesława Prusa w Sosnowcu
, Gimnazjum państwowe im. H. Kołłątaja w Pińczowie
, Gimnazjum Państwowe im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Warszawie
, Gimnazjum Państwowe im. T. Kościuszki w Równem
, Gimnazjum Państwowe im. Tadeusza Kościuszki
, Gimnazjum Państwowe Żeńskie im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Łowiczu
, Gimnazjum Państwowe Ziemi Kujawskiej we Włocławku
, Gimnazjum prywatne z polskim językiem nauczania w Łucku
, Gimnazjum Żeńskie Haliny Gepnerówny w Warszawie
, Gimnazjum Żeńskie Rebeki Perła-Łubińskiej w Warszawie
, Gimnazjum żeńskie Władysławy Aspis
, Gimnazjum Żeńskie Związku Zawodowego Nauczycielstwa Polskich Szkół Średnich
, I Gimnazjum Państwowe im. Mikołaja Kopernika we Lwowie
, I Miejska Szkoła Rękodzielnicza w Warszawie
, II Prywatne Koedukacyjne Gimnazjum z jęz. polskim nauczania w Równem
, III gimnazjum męskie magistratu m. st. Warszawy
, III państwowe Gimnazjum w Tarnopolu
, Jedenoklasowa szkoła powszechna publiczna Nr 2 w Nowem Złotnie; Szkoła jednoklasowa powszechna publiczna w Grabieńcu; Dwuklasowa szkoła powszechna w Rąbieniu; Jednoklasowa szkoła powszechna w Woli Grzymkowej
, Jednoklasowa Publiczna Szkoła Powszechna N 1 w Rogach
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Janowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Karpinie; dwuklasowa szkoła powszechna w Wardzynie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kucinach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Łagiewnikach Małych
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Oleśnicy; jednoklasowa szkoła powszechna w Sarnowie
, Jednoklasowa Szkoła Powszechna w Wiączynie Górnym; Jednoklasowa Szkoła Powszechna Nr 2 w Andrzejowie; Jednoklasowa szkoła powszechna Nr 1 w Andrzejowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zarzewie; dwuklasowa szkoła powszechna w Widzewie
, Jednoklasowa szkoła powszechna z językiem polskim nauczania w Wołczkowcach
, Katolicka ośmioklasowa szkoła powszechna I w Szarleju
, Katolicka ośmioklasowa szkoła powszechna I w Szarleju - klasy dla mniejszości językowej niemieckiej
, Katolicka ośmioklasowa szkoła powszechna II w Szarleju
, Katolicka Szkoła Powszechna w Brzozowicach
, Katolicka szkoła powszechna w Kościanie
, Katolicka Szkoła Powszechna w Kryrach
, Komplet Pani Wacławowej Brun kl. I
, Ludowa Wieczorna Szkoła Handlowa Dokształcająca w Warszawie
, Miejskie Koedukacyjne Gimnazjum Humanistyczne w Pyzdrach
, Miejskie Seminarjum Nauczycielskie im. E. Estkowskiego w Łodzi
, okładka
, Ośmioklasowa katolicka szkoła powszechna I w Brzezinach
, Ośmioklasowa szkoła powszechna I w Łagiewnikach Śląskich
, Ośmioklasowa szkoła powszechna II w Łagiewnikach Śląskich
, Ośmioklasowa szkoła powszechna im. Karola Miarki w Piekarach Wielkich
, Ośmioklasowa szkoła powszechna im. ks. Ficka w Wielkich Piekarach
, Ośmioklasowa szkoła realna im. Tadeusza Kościuszki
, Ośmioklasowe Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie Marji Hochsteinowej
, Ośmioklasowe Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie Pelagji Zasadzińskiej
, Ośmioklasowe Gimnazjum Koedukacyjne Janowskiego Wydziału Powiatowego w Kraśniku
, Ośmioklasowe Gimnazjum Żeńskie Jadwigi Zaborowskiej w Warszawie
, Ośmioklasowe gimnazjum żeńskie Janiny Popielewskiej i Janiny Roszkowskiej w Warszawie
, Ośmioklasowe Gimnazjum Żeńskie Wiktorji Paprockiej w Warszawie
, Ośmioklasowe Humanistyczne Gimnazjum Żeńskie właśc. Liba Sołowiejczyk-Magalifowa
, Ośmioklasowe Męskie Gimnazjum Humanistyczne "Bet-Ulfan" Tow. "Tora W'derech Grec"
, ozdobny papier; napis: "IN TOKEN TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND ON THE OCCASION OF THE 150TH ANNIVERSARY OF THE INDEPENDENCE OF THE UNITED STATES" [W DOWÓD PRZYJAŹNI DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ Z OKAZJI 150-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI STANÓW ZJEDNOCZONYCH]
, Państwowa Preparanda Nauczycielska w Kamieńsku
, Państwowa Preparanda Nauczycielska w Uniejowie
, Państwowa Szkoła Handlowa
, Państwowa Szkoła Handlowa i Przemysłowa Żeńska w Poznaniu
, Państwowa szkoła handlowa męska w Łodzi
, Państwowa Szkoła Handlowa Męska w Warszawie
, Państwowa Szkoła Handlowa we Włocławku
, Państwowa Szkoła im. Karola Szlenkiera w Warszawie
, Państwowa szkoła murarska w Krzemieńcu
, Państwowa Szkoła Powszechna czteroklasowa
, Państwowa Szkoła Przemysłu Ludowego na Kaszubach
, Państwowa Szkoła Rzemieślniczo-Przemysłowa w Olkuszu
, Państwowe Gimnazjum i Liceum żeńskie im. Generałowej Zamoyskiej w Poznaniu
, Państwowe Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie
, Państwowe gimnazjum im. T. Kościuszki w Myślenicach
, Państwowe Gimnazjum Koedukacyjne im. Bartosza Głowackiego
, Państwowe gimnazjum męskie im. Kr. St. Leszczyńskiego
, Państwowe Gimnazjum Męskie im. ks. Józefa Poniatowskiego w Łowiczu
, Państwowe gimnazjum męskie z jęz. wykładowym niemieckim w Cieszynie
, Państwowe Gimnazjum Polskie w Bielsku
, Państwowe Gimnazjum w Tarnowskich Górach
, Państwowe Gimnazjum Żeńskie im. Unji Lubelskiej w Lublinie
, Państwowe Seminarjum dla Nauczycielek Gospodarstwa
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowcu
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie męskie
, Państwowe seminarjum nauczycielskie męskie im. Karola Libelta
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie Męskie im. Króla Bolesława Krzywoustego w Płocku
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie w Siennicy
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie z językiem wykładowym niemieckim w Łodzi
, Państwowe Seminarjum Nauczycielskie Żeńskie w Chełmie
, Państwowe Zreformowane Gimnazjum Klasyczne w Kościanie
, Państwowy Instytut Robót Ręcznych w Warszawie
, Pięcioklasowa publiczna szkoła powszechna w Pacanowie okręgu Stopnickiego
, Pięcioklasowa szkoła mniejszości językowej niemieckiej w Łagiewnikach
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Starem Chechle
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Starych-Chojnach; jednoklasowa szkoła powszechna w Dąbrowie; jednoklasowa szkoła powszechna w Zarzewie
, Pięcioklasowa szkoła powszechna w Wołczkowcach
, Pięcioklasowa żeńska szkoła średnia w Aleksandrowie Kujawskim
, Pierwsze 8-klasowe prywatne koedukacyjne gimnazjum z językiem polskim nauczania w Równem
, Polskie Seminarjum Nauczycielskie Żeńskie
, Prywatne gimnazjum ukraińskie
, Prywatne gimnazjum z polskim językiem nauczania
, Prywatne gimnazjum z polskim językiem nauczania w Kowlu
, Prywatne Gimnazjum Żydowskiego Towarzystwa Szkoły Ludowej i Średniej
, Prywatne koedukacyjne gimnazjum z językiem hebrajskim nauczania w Równem
, Prywatne Żeńskie Seminarjum Nauczycielskie im. J. Słowackiego w Poznaniu
, Publiczna pięcioklasowa szkoła powszechna Nr 2 w Konstantynowie nad Nerem
, pusta strona
, Siedmioklasowa Katolicka Szkoła Powszechna Męska im. Ew. Estkowskiego w Ostrowie
, Siedmioklasowa męska państwowa szkoła powszechna w Śniatynie
, Siedmioklasowa Publiczna Szkoła Powszechna Nr 1 im. A. Pawińskiego w Zgierzu
, Siedmioklasowa publiczna szkoła powszechna w Rzgowie
, Siedmioklasowa szkoła chłopców w Starogardzie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna
, Siedmioklasowa szkoła powszechna im. Karola Miarki w Dąbrówce Wielkiej
, Siedmioklasowa szkoła powszechna im. ks. Damrota w Wielkich Piekarach
, Siedmioklasowa szkoła powszechna męska w Hrubieszowie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna Nr 1 w Aleksandrowie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna Nr 2 w Aleksandrowie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna Nr 3 w Zgierzu
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Dubience
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Grabowcu
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Horodle
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Kamieniu
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Nowych-Chojnach
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Retkini
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Retkini; szkoła powszechna w Gadce Starej; szkoła powszechna Nr 4 w Rudzie Pabjanickiej; szkoła powszechna w Retkini
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Uchaniach
, Siedmioklasowa szkoła żeńska w Hrubieszowie
, Siedmioklasowa żeńska państwowa szkoła powszechna w Śniatynie
, Sześcioklasowa szkoła powszechna Nr 5
, Sześcioklasowa szkoła powszechna w Hucie Huberta
, Sześcioklasowa żeńska szkoła powszechna w Zabłotowie
, Szkoła Ćwiczeń przy Państwowym Seminarium Nauczycielskim Żeńskim w Chełmie
, Szkoła Górnicza w Tarnowskich Górach
, Szkoła Handlowa Towarzystwa Nauczycieli Szkół Średnich i Wyższych
, Szkoła Handlowo-Przemysłowa Żeńska w Mińsku Mazowieckim
, Szkoła ludowa I wydziałowa w Skoczowie
, Szkoła powszechna
, Szkoła powszechna I w Tarnowskich Górach
, Szkoła powszechna III w Radzionkowie
, Szkoła powszechna im. M. Konopnickiej w Zgierzu
, Szkoła powszechna Nr 1 w Rudzie Pabjanickiej
, Szkoła powszechna Nr 3 w Rudzie Pabjanickiej; Szkoła powszechna Nr 2 w Rudzie Pabjanickiej
, Szkoła powszechna w Boruszowicach
, Szkoła Powszechna w Kraszewie
, Szkoła powszechna w Krzywiniu
, Szkoła powszechna w Krzyżanowicach
, Szkoła powszechna w Łaszczynie
, Szkoła powszechna w Miasteczku Śląskim
, Szkoła powszechna w Rybnej
, Szkoła powszechna w Stecowej
, Szkoła powszechna w Tuszynie
, Szkoła powszechna w Żyglinie
, Szkoła rzemieślnicza P.M.S. we Włodzimierzu
, Szkoła Rzemiosł przy Tow. Rzem. Żydów
, Szkoła Zawodowa Dokształcająca w Bolechowie
, Szkoła Zawodowo-Dokształcająca w Łańcucie
, Trzyklasowa publiczna szkoła powszechna
, Trzyklasowa publiczna szkoła powszechna w Kazimierzu
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Nowem Złotnie
, Trzyklasowa szkoła powszechna w Osowie
, Trzyklasowa Szkoła powszechna w Pierśćcu
, tytułowa strona; napis: "IN TOKEN TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND ON THE OCCASION OF THE 150TH ANNIVERSARY OF THE INDEPENDENCE OF THE UNITED STATES" [W DOWÓD PRZYJAŹNI DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ Z OKAZJI 150-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI STANÓW ZJEDNOCZONYCH]
, Żeńskie Gimnazjum Klasyczne w Starogardzie
-
Znani ludzie:
Jakub Litman
,
Miriam, Maria Gothelf
-
Powiązane artykuły: